20
ofert
Janusz Nagrabski

Manager

Licencja: 22218

biuro@baj-home.pl

604765626

zostaw wiadomość
8 751,25 zł/m2 cena: 349 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu w nowoczesne i umeblowane mieszkanie w energooszczędnym, wielorodzinnym budynku mieszkalnym. Przedstawiana nieruchomość umiejscowiona została na 3 piętrze czterokondygnacyjnego budynku, zlokalizowanego przy ul. Mieszka I 7k, na osiedlu Tarpno w Grudziądzu. Dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 39,88 m2, to jeden z 32 lokali, charakteryzujących się praktycznym i wygodnym układem pomieszczeń. Każdy segment budynku wielorodzinnego składa się z 16-u mieszkań, natomiast cała inwestycja obejmuje w sumie 32 lokale.

Do lokalu przynależy miejsce parkingowe na terenie budynku z wjazdem poprzez szlaban sterowany elektrycznie.

Spis pomieszczeń: 
1. Pokój dzienny z aneksem kuchennym
2. Sypialnia 
3. Przedpokój
4. Łazienka 

Razem: 39,88 m oraz balkon 

W przestronnym salonie znajduje się aneks kuchenny w zabudowie, elegancka, pikowana kanapa, czarna ława ze szklanym blatem, komoda, telewizor Philips i stół z krzesłami. Aneks kuchenny wyposażono w lodówko-zamrażarkę Beko, płytę indukcyjną Gorenje, piekarnik elektryczny Amica i pochłaniacz powietrza Kernau. Pomieszczenie doświetlono nowoczesnymi lampami oraz halogenami. W sypialni znalazło się duże, dwuosobowe łóżko, a w przedpokoju jednodrzwiowa szafa z lustrem, komodą i wieszakiem. Łazienkę wyposażono w prysznic ze szkła hartowanego z odpływem liniowym i zestawem natryskowym, podwieszaną misę wc, szafkę z umywalką, pralkę Kernau i  dwufunkcyjny piec gazowy Viessmann. Do mieszkania przynależy balkon od strony zachodniej oraz indywidualne miejsce parkingowe, które usytuowane jest na terenie z dostępem poprzez sterowany elektrycznie szlaban. Nieruchomość jest wolna do wprowadzenia od 1 lipca 2026r.

Oferowane mieszkanie jest zlokalizowane w budynku o wysokiej charakterystyce izolacji akustycznej, a ponad to kameralne i kompaktowe lokale, które swoim układem przestrzennym pozwalają Nabywcy na dużą dowolność w aranżacji powierzchni. Mieszkanie stanowi namiastkę domu jednorodzinnego, a jego zakup to często inwestycja na całe życie, dlatego tak ważna jest m.in. lokalizacja. Nieruchomość jest atrakcyjnie położona na działce o powierzchni blisko 0,3 h w dzielnicy Tarpno przy ul. Mieszka I. Taka lokalizacja posiada liczne walory jak zaciszność miejsca, bliskość komunikacji publicznej czy pełen dostęp do miejskiej infrastruktury, a zabudowane i zamieszkałe sąsiedztwo oraz dogodne nasłonecznienie stanowią o jego wyjątkowości. Inwestycja sąsiaduje ze szkołą podstawową i przedszkolem miejskim, nieopodal znajdują się rozległe tereny zielone Parku Cytadeli. Wyjątkowo dobrze rozwinięta komunikacja, będąca kolejną zaletą tej lokalizacji bardzo ułatwia codzienne funkcjonowanie całej rodziny, pozwala zaoszczędzić na czasie i kosztach transportu. Sąsiedztwo licznych placówek handlowo-usługowych i edukacyjnych sprawia, że jest to interesujące miejsce do zamieszkania.
Budynek „Mieszko” został zaprojektowany z odniesieniem do otoczenia, pełnego zieleni i historycznej zabudowy. Czterokondygnacyjna zabudowa, kameralne klatki schodowe i funkcjonalne, przestrzenne mieszkania z dużymi balkonami skłaniają do wybrania tego miejsca dla siebie. „Mieszko” to harmonia nowoczesności i funkcjonalności budynku o wyrazistej bryle, estetycznej kolorystyce elewacji z dużą dbałością o wszystkie szczegóły wykonania. Kondygnacja przyziemna mieści garaże oraz przynależne do mieszkań komórki lokatorskie
Inwestycja „Mieszko” w założeniu jest budynkiem energooszczędnym o wyglądzie dopasowanym do okolicznej zabudowy, z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań i najnowszych osiągnięć technicznych w budownictwie. Gwarantuje to niską energochłonność podczas eksploatacji, zapewnia duży komfort cieplny i niskie koszty funkcjonowania oraz trwałość i solidność wykonania. Usytuowanie budynku względem stron świata powoduje, że dobrze doświetlone pokoje będą przyjemne dla swoich mieszkańców. Płaski, lekki dach doskonale wpisuje się w sąsiednią zabudowę, zarówno nową jak i historyczną, co wraz z estetyczną elewacją daje poczucie zamieszkania w obiekcie harmonijnie powiązanym z okolicą. Budynek został zaprojektowany z wysokiej jakości materiałów oraz umiejętnie wkomponowany w otoczenie, o powierzchni użytkowej i układzie przestrzennym możliwie jak najlepiej dobranym do współczesnych wymagań.

Standard i technologia wykonania:

1.
Technologia wykonania
-
Wysokość kondygnacji mieszkalnych około 2,70 metra;
-
Fundamenty monolityczne  płyta fundamentowa;
-Konstrukcja budynku
żelbetowo-murowana
-Ściany konstrukcyjne murowane z bloczków gazobetonowych lub silikatu;
-
Stropy i schody-żelbetowe;
-R
odzaj dachu dach płaski.

2.
Standard prac wykończeniowych w częściach wspólnych budynku i otoczeniu stanowiącym część wspólną nieruchomości
-
styropian elewacyjny 20 cm i tynk cienkowarstwowy;
-poręcze i balustrady stalowe malowane;
-
stolarka okienna 3-szybowa PCV (np.Drutex, Oknoplast lub podobny standard);
-klatka schodowa ściany tynkowane i malowane, oświetlenie ledowe z czujnikamiposadzki -wykończone na gotowo (np.gres);
-parkingi i ciągi komunikacyjne z płyt i/lub kostki betonowej i/lub płyt ażurowych według projektu;
- zagospodarowanie w zakresie zieleni i oświetlenia według projektu.

3.
Standard prac wykończeniowych lokali w stanie deweloperskim:
-ściany i sufity wewnętrzne tynkowane (łazienki tynk na ostro niemalowany);
-posadzka betonowa;
-stolarka okienna 3-szybowa PCV (np.Drutex, Oknoplast lub podobny standard);

-drzwi wejściowe pełne antywłamaniowe klasa C (npPorta, Gerda lub podobny standard);
-
brak stolarki drzwiowej wewnętrznej i parapetów wewnętrznych;
-instalacja grzewcza gazowa c.o. i c.w.ukotły 2F (np.Viessman lub podobny standard)grzejniki płytowe z termostatami (np.Purmo, Radson lub podobny standard),w łazienkach grzejniki drabinkowe;
-
instalacja wodno-kanalizacyjna i podejścia do urządzeń bez białego montażu;
-
instalacja elektryczna z osprzętem;
-instalacja teleinformatyczna światłowodowa (TV, internet, videodomofon).

Oferta na wyłączność biura nieruchomości BAJ HOME.

Bezpieczeństwo i ułatwienia przy załatwianiu formalności podczas zakupu nieruchomości oparte są na precyzyjnej umowie,  profesjonalnej obsłudze, naszym doświadczeniu i prostocie w otrzymaniu ewentualnego kredytu. Dołożymy wszelkich starań, aby podjęta przez Państwa decyzja o wyborze partnera biznesowego, czyli banku, była najlepsza i najkorzystniejsza, a zapisy w umowie kredytowej nie były dla Państwa zaskakujące i niejasne. Doradcy bankowi pomogą Państwu zgromadzić niezbędne dokumenty, podpisać wniosek kredytowy i wynegocjować najlepsze warunki kredytowe. Nawet po wypłaceniu środków przez bank, jak również na każdym innym etapie spłacania zobowiązania, mogą Państwo zwrócić się do nas o bezpłatną poradę
Zapraszamy na prezentację, oferując rzetelną i profesjonalną opiekę nad całością transakcji przeprowadzonej w bezpieczny sposób przez licencjonowanego Pośrednika. Nr licencji zawodowej 22219. Posiadamy ubezpieczenie OC pośrednika nieruchomości.

BIURO NIERUCHOMOŚCI BAJ HOME POMAGA RÓWNIEŻ W UZYSKANIU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY KREDYTOWEJ !

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty BAJ-MS-7009
Powierzchnia 39,88 m²
Powierzchnia użytkowa 39,88 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana gazobeton
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 243 PLN
Okna PCV
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2023
Gaz tak - miejski
Woda tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6554

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 62,05 m2 Z BEZPOŚREDNIM WIDOKIEM NA PANORAMĘ GRUDZIĄDZA, BALKONEM O POWIERZCHNI 7,70 m2 ORAZ POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM WEWNĄTRZ MIESZKANIA. Biuro nieruchomości BAJ HOME ...

Powierzchnia
62,05 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 300,00 zł
cena 452 965
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6670

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 51,07 m2 Z BALKONEM O POWIERZCHNI 8,00 m2. Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,07 m2, które umiejscowione będzie ...

Powierzchnia
51,07 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 400,00 zł
cena 377 918
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6746

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  DWUPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 32,44 m2 Z BALKONEM O POWIERZCHNI 5,40 m2. Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,44 m2, które umiejscowione będzie ...

Powierzchnia
32,44 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 600,00 zł
cena 246 544
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6837

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 53,99 m2 Z TARASEM O POWIERZCHNI 35 m2. Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,99 m2, które umiejscowione będzie ...

Powierzchnia
53,99 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 690,00 zł
cena 415 183
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...