Real estates for rent (26 offers)
Grudziądz,
Kawalerii Polskiej
apartment for rent
BAJ-MW-7017
Size
52,20 m2
Floor
3floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
22,99 zł
price 1 200 zł
Grudziądz,
Centrum
apartment for rent
BAJ-MW-7014
Size
40,00 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
37,50 zł
price 1 500 zł
Grudziądz,
Strzemięcin
apartment for rent
BAJ-MW-7012
Size
41,01 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
36,58 zł
price 1 500 zł
Grudziądz,
Kopernika
apartment for rent
BAJ-MW-6997
Size
46,66 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
25,72 zł
price 1 200 zł
Grudziądz,
Centrum
premise for rent
BAJ-LW-6989
Size
12,00 m2
Floor
ground floor
Price per m2
50,00 zł
price 600 zł
Grudziądz,
Strzemięcin
apartment for rent
BAJ-MW-6988
Size
37,86 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
29,05 zł
price 1 100 zł
Search