Houses (34 offers)
Grudziądz (gw),
Mały Rudnik
house for sale
BAJ-DS-6858
Size
155,26 m2
Parcel area [m2]
1 233 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
7 722,53 zł
price 1 199 000 zł
Grudziądz,
Wielkie Tarpno
house for sale
BAJ-DS-6854
Size
272,00 m2
Parcel area [m2]
819 m²
Rooms
7 rooms
Price per m2
3 676,10 zł
price 999 900 zł
Grudziądz (gw),
Węgrowo
house for sale
BAJ-DS-6809
Size
121,13 m2
Parcel area [m2]
1 486 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
6 521,92 zł
price 790 000 zł
Grudziądz
house for sale
BAJ-DS-6788
Size
161,73 m2
Parcel area [m2]
940 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
6 956,04 zł
price 1 125 000 zł
Warlubie
house for sale
BAJ-DS-6712
Size
85,08 m2
Parcel area [m2]
2 473 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
5 853,31 zł
price 498 000 zł
Dragacz
house for sale
BAJ-DS-6709
Size
138,59 m2
Parcel area [m2]
190 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
5 050,87 zł
price 700 000 zł
Search