Houses (34 offers)
Grudziądz (gw),
Węgrowo
house for sale
BAJ-DS-7020
Size
135,63 m2
Parcel area [m2]
1 276 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
6 634,96 zł
price 899 900 zł
Grudziądz,
Owczarki
house for sale
BAJ-DS-7008
Size
357,70 m2
Rooms
5 rooms
Price per m2
4 190,66 zł
price 1 499 000 zł
Grudziądz,
Tarpno
house for sale
BAJ-DS-7007
Size
216,00 m2
Parcel area [m2]
756 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
4 166,20 zł
price 899 900 zł
Grudziądz
house for sale
BAJ-DS-7003
Size
138,40 m2
Parcel area [m2]
2 052 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
7 585,98 zł
price 1 049 900 zł
Grudziądz
house for sale
BAJ-DS-7002
Size
141,01 m2
Parcel area [m2]
666 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
6 091,77 zł
price 859 000 zł
Grudziądz (gw),
Nowa Wieś
house for sale
BAJ-DS-6999
Size
141,52 m2
Rooms
4 rooms
Price per m2
5 000,00 zł
price 707 600 zł
Search