Apartments for rent (16 offers)
Grudziądz,
Kawalerii Polskiej
apartment for rent
BAJ-MW-7017
Size
52,20 m2
Floor
3floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
22,99 zł
price 1 200 zł
Grudziądz,
Centrum
apartment for rent
BAJ-MW-7014
Size
40,00 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
37,50 zł
price 1 500 zł
Grudziądz,
Strzemięcin
apartment for rent
BAJ-MW-7012
Size
41,01 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
36,58 zł
price 1 500 zł
Grudziądz,
Kopernika
apartment for rent
BAJ-MW-6997
Size
46,66 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
25,72 zł
price 1 200 zł
Grudziądz,
Strzemięcin
apartment for rent
BAJ-MW-6988
Size
37,86 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
29,05 zł
price 1 100 zł
Grudziądz,
Tarpno
apartment for rent
BAJ-MW-6975
Size
35,04 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
57,08 zł
price 2 000 zł
Search