new offer
apartment for rent - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
apartment for rent

BAJ-MW-6964

Size
55,00 m2
Floor
1floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
27,27 zł
price 1 500
apartment for rent - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Centrum
apartment for rent

BAJ-MW-6924

Size
26,27 m2
Floor
2floor
Rooms
1 room
Price per m2
34,26 zł
price 900
apartment for rent - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Kuntersztyn
apartment for rent

BAJ-MW-6921

Size
54,00 m2
Floor
low ground floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
44,44 zł
price 2 400
apartment for rent - Grudziądz, Kuntersztyn

Grudziądz, Śródmieście
apartment for rent

BAJ-MW-6915

Size
16,80 m2
Floor
3floor
Rooms
1 room
Price per m2
44,64 zł
price 750
apartment for rent - Grudziądz, Śródmieście

Grudziądz, Centrum
apartment for rent

BAJ-MW-6910

Size
44,16 m2
Floor
3floor
Rooms
1 room
Price per m2
33,97 zł
price 1 500
apartment for rent - Grudziądz, Centrum
video
apartment for rent - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
apartment for rent

BAJ-MW-6881

Size
57,68 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
65,88 zł
price 3 800
apartment for rent - Grudziądz, Centrum
Search

accept