Offers list (158 offers)
Grudziądz,
Śródmieście
apartment for rent
BAJ-MW-6687
Size
53,04 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
26,40 zł
price 1 400 zł
Grudziądz,
Kopernika
apartment for sale
BAJ-MS-6681
Size
76,58 m2
Floor
4floor
Rooms
4 rooms
Price per m2
7 870,01 zł
price 602 685 zł
Grudziądz,
Kawalerii Polskiej
apartment for sale
BAJ-MS-6672
Size
57,08 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
7 450,00 zł
price 425 246 zł
Płock
object for sale
BAJ-BS-6671
Size
608,10 m2
Parcel area [m2]
2 600 m²
Price per m2
1 233,35 zł
price 750 000 zł
Grudziądz,
Tarpno
apartment for sale
BAJ-MS-6670
Size
51,07 m2
Floor
1floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
7 400,00 zł
price 377 918 zł
Dragacz,
Grupa
parcel for sale
BAJ-GS-6656
Size
13 133,00 m2
Price per m2
36,47 zł
price 479 000 zł
Search