Offers list (158 offers)
Grudziądz (gw),
Mokre
house for sale
BAJ-DS-6703
Size
186,10 m2
Rooms
5 rooms
Price per m2
7 684,04 zł
price 1 430 000 zł
Łasin
house for sale
BAJ-DS-6702
Size
152,60 m2
Parcel area [m2]
531 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
5 563,56 zł
price 849 000 zł
Grudziądz,
Mniszek
premise for rent
BAJ-LW-6701
Size
14,10 m2
Floor
ground floor
Price per m2
39,01 zł
price 550 zł
Grudziądz,
Tarpno
apartment for sale
BAJ-MS-6698
Size
47,71 m2
Floor
4floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
3 982,39 zł
price 190 000 zł
Świecie
premise for sale
BAJ-LS-6692
Size
168,91 m2
Floor
ground floor
Price per m2
5 446,69 zł
price 920 000 zł
Grudziądz (gw),
Zakurzewo
parcel for sale
BAJ-GS-6691
Size
1 174,00 m2
Price per m2
42,00 zł
price 49 308 zł
Search