Offers list (158 offers)
Grudziądz
house for sale
BAJ-DS-7002
Size
141,01 m2
Parcel area [m2]
666 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
6 091,77 zł
price 859 000 zł
Grudziądz
apartment for sale
BAJ-MS-7000
Size
71,85 m2
Floor
1floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
5 692,41 zł
price 409 000 zł
Grudziądz (gw),
Nowa Wieś
house for sale
BAJ-DS-6999
Size
141,52 m2
Rooms
4 rooms
Price per m2
5 000,00 zł
price 707 600 zł
Grudziądz,
Tarpno
apartment for rent
BAJ-MW-6998
Size
49,20 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
46,75 zł
price 2 300 zł
Grudziądz,
Kopernika
apartment for rent
BAJ-MW-6997
Size
46,66 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
25,72 zł
price 1 200 zł
Grudziądz
parcel for sale
BAJ-GS-6995
Size
2 278,00 m2
Price per m2
90,00 zł
price 205 020 zł
Search