Offers list (158 offers)
Grudziądz (gw),
Nowa Wieś
parcel for sale
BAJ-GS-6889
Size
1 377,00 m2
Price per m2
130,00 zł
price 179 010 zł
Grudziądz,
Owczarki
apartment for sale
BAJ-MS-6887
Size
61,60 m2
Floor
ground floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
7 467,53 zł
price 460 000 zł
Grudziądz (gw),
Mały Rudnik
house for sale
BAJ-DS-6884
Size
98,21 m2
Parcel area [m2]
700 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
7 432,03 zł
price 729 900 zł
Grudziądz,
Centrum
apartment for rent
BAJ-MW-6881
Size
57,68 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
65,88 zł
price 3 800 zł
Grudziądz (gw),
Parski
house for sale
BAJ-DS-6878
Size
87,80 m2
Parcel area [m2]
900 m²
Rooms
3 rooms
Price per m2
9 965,83 zł
price 875 000 zł
Grudziądz (gw),
Świerkocin
apartment for sale
BAJ-MS-6874
Size
104,65 m2
Floor
ground floor
Rooms
4 rooms
Price per m2
6 688,01 zł
price 699 900 zł
Search