Offers list (157 offers)
Pruszcz,
Małociechowo
parcel for sale
BAJ-GS-6755
Size
4 228,00 m2
Price per m2
40,21 zł
price 170 000 zł
Grudziądz (gw),
Sosnówka
parcel for sale
BAJ-GS-6754
Size
4 534,00 m2
Price per m2
39,90 zł
price 180 906 zł
Grudziądz,
Kopernika
apartment for sale
BAJ-MS-6747
Size
45,94 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
8 370,00 zł
price 384 518 zł
Grudziądz,
Tarpno
apartment for sale
BAJ-MS-6746
Size
32,44 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
7 600,00 zł
price 246 544 zł
Gruta,
Pokrzywno
parcel for sale
BAJ-GS-6733
Size
1 330,00 m2
Price per m2
80,00 zł
price 106 400 zł
Grudziądz (gw),
Węgrowo
house for sale
BAJ-DS-6730
Size
135,63 m2
Rooms
4 rooms
Price per m2
6 340,04 zł
price 859 900 zł
Search