Offers list (157 offers)
Chełmno
apartment for rent
BAJ-MW-6984
Size
23,84 m2
Floor
3floor
Rooms
1 room
Price per m2
50,34 zł
price 1 200 zł
Grudziądz,
Tarpno
apartment for sale
BAJ-MS-6983
Size
42,44 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
7 200,00 zł
price 305 568 zł
Grudziądz,
Owczarki
apartment for sale
BAJ-MS-6982
Size
72,61 m2
Floor
1floor
Rooms
4 rooms
Price per m2
6 197,49 zł
price 450 000 zł
Grudziądz,
Centrum
house for sale
BAJ-DS-6981
Size
547,03 m2
Parcel area [m2]
278 m²
Rooms
15 rooms
Price per m2
1 718,37 zł
price 940 000 zł
Grudziądz (gw),
Węgrowo
house for sale
BAJ-DS-6980
Size
177,08 m2
Parcel area [m2]
1 005 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
5 246,22 zł
price 929 000 zł
Grudziądz,
Kawalerii Polskiej
apartment for sale
BAJ-MS-6979
Size
57,20 m2
Floor
1floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
7 450,00 zł
price 426 140 zł
Search