Gdańsk, Młyniska
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6859

Nowa oferta na wynajem ! Apartament wolny od zaraz ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu apartament na wynajem usytuowany na trzecim piętrze w nowym, wielorodzinnym budynku mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. KS. Jerzego Popiełuszki 24 Doki Living ...

Powierzchnia
79,44 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
67,98 zł
cena 5 400
mieszkanie na wynajem - Gdańsk, Młyniska

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

BAJ-LW-6829

Nowa oferta na wynajem ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni użytkowej 80 m2, który znajduje się w centrum miasta przy ul. Tysiąclecia w Grudziądzu. Przeznaczenie lokalu, to prowadzenie działalności handlowo ...

Powierzchnia
421,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
7,60 zł
cena 3 200
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6813

Biuro Nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu atrakcyjne i przestronne, 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Lokal usytuowany jest  na drugim piętrze bloku po termonodernizacji przy ul. Skarżyńskiego  na osiedlu Lotnisko  w Grudziądzu. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
29,90 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Radzyń Chełmiński

Radzyń Chełmiński
lokal na wynajem

BAJ-LW-6802

Nowa oferta na wynajem ! Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy do wynajmu o powierzchni 28,63 m2, który znajduję się w Centrum przy ul. Plac Towarzystwa Jaszczurczego w Radzyniu Chełmińskim. Nieruchomość znajduje się na parterze ...

Powierzchnia
28,63 m2
Piętro
parter
Cena za m2
41,91 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Radzyń Chełmiński
video
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

BAJ-LW-6790

Nowa oferta na wynajem ! Lokal wolny od zaraz !​​ Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowy o powierzchni 32 m2, który znajduje się w Galerii Kuźnia - Centrum Grudziądza. Budynek, w którym usytuowany jest lokal, zlokalizowany ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
56,25 zł
cena 1 800
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum
oferta na wyłączność
hala na wynajem - Grudziądz (gw)

Grudziądz (gw)
hala na wynajem

BAJ-HW-6786

Nowa niższa cena (poprzednia cena 76 924 zł/m-c) Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na wynajem nieruchomość gruntową zbudowaną nowoczesnym budynkiem biurowo – magazynowo – produkcyjnym z zapleczem socjalno – sanitarnym o powierzchni użytkowej 3 076,97 m2. ...

Powierzchnia
3 076,97 m2
Powierzchnia działki [m2]
20 492 m²
Cena za m2
20,00 zł
cena 61 539
hala na wynajem - Grudziądz (gw)
Kryteria wyszukiwania

rozumiem