oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Chełmno

Chełmno
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6984

Oferta na wyłączność   Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie odświeżone, umeblowane mieszkanie na wynajem. Znajduje się ono na III piętrze w bloku mieszkalnym zlokalizowanym przy ulicy Franciszkańskiej 3 w Chełmnie. Składa się ono z pokoju dziennego ...

Powierzchnia
23,84 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,34 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Chełmno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6975

Oferta w rezerwacji Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu do najmu nowoczesne, umeblowane mieszkanie przy ul. Kruszelnickiego w Grudziądzu. Jest ono zlokalizowane na II piętrze w nowym, trzypiętrowym budynku położonym w kompleksie zamkniętym z elektrycznym ...

Powierzchnia
35,04 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,08 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

BAJ-LW-6966

Nowa oferta na wynajem ! Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy do wynajmu o powierzchni 31 m2, który znajduje się Domu Handlowym Perła na ul. Sienkiewicza w Grudziądzu. Oferowany lokal jest przeznaczony na działalność ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
46,77 zł
cena 1 450
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6964

Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców w Grudziądza. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego i ma powierzchnię 55,00 m2, na którą składają ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
27,27 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6924

Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w ofercie kawalerkę na wynajem w ścisłym centrum Grudziądza przy ul. Nadgórnej o powierzchni 26,27 m2.  Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy. Składa się ona z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju ...

Powierzchnia
26,27 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
34,26 zł
cena 900
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Kuntersztyn
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6921

Rezerwacja ! Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaoferować Państwu na wynajem nowocześnie urządzone i wyposażone mieszkanie na niskim parterze, usytuowane w wielorodzinnym domu mieszkalnym, zlokalizowanym na osiedlu Kuntersztyn w Grudziądzu. Powierzchnia ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,44 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kuntersztyn
Kryteria wyszukiwania

rozumiem