nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kawalerii Polskiej

Grudziądz, Kawalerii Polskiej
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7017

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od zaraz !   Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu trzypokojowe mieszkanie z balkonem na tereny zielone o powierzchni użytkowej 48,60 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze budynku położonego przy ul. ...

Powierzchnia
52,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
22,99 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kawalerii Polskiej
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7014

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od zaraz !   Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu dwupokojowe mieszkanie z balkonem (barierka balkonowa) o powierzchni użytkowej 37 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku położonego przy ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,50 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7012

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od 01 czerwca ! Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 37,94 m2 zlokalizowane na drugim piętrze budynku położonego przy ul. Śniadeckich na ...

Powierzchnia
41,01 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,58 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6997

Biuro Nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane w Grudziądzu na osiedlu Kopernika, w niedalekiej odległości od  Centrum. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze prywatnej kamienicy, składającej się ...

Powierzchnia
46,66 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
25,72 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kopernika
nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

BAJ-LW-6989

Nowa oferta na wynajem  ! Lokal wolny od zaraz  !   Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy do wynajmu o powierzchni 12 m2 ,który znajduje się na placu Niepodległości w Centrum Grudziądza. Oferowany lokal może być przeznaczony na ...

Powierzchnia
12,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,00 zł
cena 600
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6988

Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej  32,30 m2 zlokalizowane  na  pierwszym  piętrze budynku położonego przy ul. Śniadeckich na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu. Pomieszczeniem przynależnym do lokalu ...

Powierzchnia
37,86 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,05 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem