Grudziądz, Kuntersztyn
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6872

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od zaraz !   Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na wynajem bardzo atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie o wysokim standardzie, które usytuowane jest w domu wielorodzinnym przy ul. Tysiąclecia w Centrum ...

Powierzchnia
49,83 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,16 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kuntersztyn

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6870

Biuro nieruchomości BAJ HOME prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia. Położone jest ono na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Brzeźnej w Grudziądzu. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 50,98 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, przedpokoju i łazienki ...

Powierzchnia
50,98 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19,62 zł
cena 1 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kopernika

Gdańsk, Młyniska
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6860

Nowa oferta na wynajem ! Apartament wolny od zaraz ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu apartament na wynajem usytuowany na trzecim piętrze w nowym, wielorodzinnym budynku mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. KS. Jerzego Popiełuszki 24 Doki Living na ...

Powierzchnia
49,77 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
78,36 zł
cena 3 900
mieszkanie na wynajem - Gdańsk, Młyniska

Gdańsk, Młyniska
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6859

Nowa oferta na wynajem ! Apartament wolny od zaraz ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu apartament na wynajem usytuowany na trzecim piętrze w nowym, wielorodzinnym budynku mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. KS. Jerzego Popiełuszki 24 Doki Living ...

Powierzchnia
79,44 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
67,98 zł
cena 5 400
mieszkanie na wynajem - Gdańsk, Młyniska

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6813

Biuro Nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu atrakcyjne i przestronne, 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Lokal usytuowany jest  na drugim piętrze bloku po termonodernizacji przy ul. Skarżyńskiego  na osiedlu Lotnisko  w Grudziądzu. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
29,90 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Śródmieście

Grudziądz, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6687

Oferta na wyłączność biura Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu odświeżony lokal mieszkalny do wynajęcia. Jest on położony na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej przy ulicy Narutowicza w Grudziądzu. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 47,21 m2, na którą ...

Powierzchnia
53,04 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,40 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem