nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7006

Rezerwacja ! Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu trzypokojowe mieszkanie z balkonem na tereny zielone o powierzchni użytkowej 60,64 m2 zlokalizowane na  pierwszym piętrze budynku położonego przy ul. Śniadeckich na Osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu. Pomieszczeniem ...

Powierzchnia
63,54 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
23,61 zÅ‚
cena 1 500 zł
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - GrudziÄ…dz, Tarpno

GrudziÄ…dz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6998

Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu do najmu nowoczesne, umeblowane mieszkanie przy ul. Kruszelnickiego 11 w Grudziądzu. Jest ono zlokalizowane na II piętrze w nowym, trzypiętrowym budynku położonym w kompleksie zamkniętym z elektrycznym szlabanem. Powierzchnia ...

Powierzchnia
49,20 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
46,75 zÅ‚
cena 2 300 zł
mieszkanie na wynajem - GrudziÄ…dz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - GrudziÄ…dz, Kopernika

GrudziÄ…dz, Kopernika
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6997

Biuro Nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane w Grudziądzu na osiedlu Kopernika, w niedalekiej odległości od  Centrum. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze prywatnej kamienicy, składającej się ...

Powierzchnia
46,66 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
25,72 zÅ‚
cena 1 200 zł
mieszkanie na wynajem - GrudziÄ…dz, Kopernika
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6988

Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej  32,30 m2 zlokalizowane  na  pierwszym  piętrze budynku położonego przy ul. Śniadeckich na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu. Pomieszczeniem przynależnym do lokalu ...

Powierzchnia
37,86 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,05 zÅ‚
cena 1 100 zł
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Chełmno

Chełmno
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6984

Oferta na wyłączność   Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie odświeżone, umeblowane mieszkanie na wynajem. Znajduje się ono na III piętrze w bloku mieszkalnym zlokalizowanym przy ulicy Franciszkańskiej 3 w Chełmnie. Składa się ono z pokoju dziennego ...

Powierzchnia
23,84 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,34 zÅ‚
cena 1 200 zł
mieszkanie na wynajem - Chełmno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - GrudziÄ…dz, Tarpno

GrudziÄ…dz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6975

Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu do najmu nowoczesne, umeblowane mieszkanie przy ul. Kruszelnickiego w Grudziądzu. Jest ono zlokalizowane na II piętrze w nowym, trzypiętrowym budynku położonym w kompleksie zamkniętym z elektrycznym szlabanem. Powierzchnia ...

Powierzchnia
35,04 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,08 zÅ‚
cena 2 000 zł
mieszkanie na wynajem - GrudziÄ…dz, Tarpno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem