video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6746

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  DWUPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 32,44 m2 Z BALKONEM O POWIERZCHNI 5,40 m2. Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,44 m2, które umiejscowione będzie ...

Powierzchnia
32,44 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 600,00 zł
cena 246 544
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6698

Oferta na wyłączność Nowa cena Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie położone na IV piętrze. Znajduje się ono w bloku mieszkalnym przy ulicy Piastowskiej na osiedlu Tarpno w Grudziądzu. Mieszkanie składa się z dużego ...

Powierzchnia
47,71 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 982,39 zł
cena 190 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6681

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu bardzo atrakcyjne, nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z widokiem na Wisłę. Ma ono powierzchnię 76,58 m2 i położone będzie na czwartym piętrze nowego, ...

Powierzchnia
76,58 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 870,01 zł
cena 602 685
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej

Grudziądz, Kawalerii Polskiej
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6672

NOWA INWESTYCJA! Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 57,08 m2, które położone będzie na drugim piętrze nowego, trzypiętrowego bloku przy ul. Smoleńskiego ...

Powierzchnia
57,08 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 450,00 zł
cena 425 246
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6670

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 51,07 m2 Z BALKONEM O POWIERZCHNI 8,00 m2. Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,07 m2, które umiejscowione będzie ...

Powierzchnia
51,07 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 400,00 zł
cena 377 918
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6554

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 62,05 m2 Z BEZPOŚREDNIM WIDOKIEM NA PANORAMĘ GRUDZIĄDZA, BALKONEM O POWIERZCHNI 7,70 m2 ORAZ POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM WEWNĄTRZ MIESZKANIA. Biuro nieruchomości BAJ HOME ...

Powierzchnia
62,05 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 300,00 zł
cena 452 965
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem