oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6992

Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie, którego powierzchnia użytkowa wynosi 27,17 m². Mieszkanie jest usytuowane na parterze  bloku przy ul. Sikorskiego 38 w Grudziądzu, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie jest sprzedawane ...

Powierzchnia
32,27 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 927,18 zł
cena 159 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6988

Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej  32,30 m2 zlokalizowane  na  pierwszym  piętrze budynku położonego przy ul. Śniadeckich na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu. Pomieszczeniem przynależnym do lokalu ...

Powierzchnia
37,86 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,05 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Chełmno

Chełmno
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6984

Oferta na wyłączność   Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie odświeżone, umeblowane mieszkanie na wynajem. Znajduje się ono na III piętrze w bloku mieszkalnym zlokalizowanym przy ulicy Franciszkańskiej 3 w Chełmnie. Składa się ono z pokoju dziennego ...

Powierzchnia
23,84 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,34 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Chełmno
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6983

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  DWUPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 42,44 m2 Z BALKONEM O POWIERZCHNI 5,70 m2 - etap II Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,44 m2, które umiejscowione ...

Powierzchnia
42,44 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 200,00 zł
cena 305 568
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6982

Oferujemy Państwu funkcjonalny, czteropokojowy apartament w czterolokalowym budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, który usytuowany jest na działce o pow. 1190 m2 przy ul. Bluszczowej, w dzielnicy Owczarki w Grudziądzu. Apartament jest położony na piętrze ...

Powierzchnia
72,61 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 197,49 zł
cena 450 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej

Grudziądz, Kawalerii Polskiej
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6979

NOWA INWESTYCJA !!! Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 57,20 m2, które położone będzie na pierwszym piętrze nowego, trzypiętrowego bloku przy ...

Powierzchnia
57,20 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 450,00 zł
cena 426 140
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej
Kryteria wyszukiwania

rozumiem