video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6554

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 62,05 m2 Z BEZPOŚREDNIM WIDOKIEM NA PANORAMĘ GRUDZIĄDZA, BALKONEM O POWIERZCHNI 7,70 m2 ORAZ POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM WEWNĄTRZ MIESZKANIA. Biuro nieruchomości BAJ HOME ...

Powierzchnia
62,05 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 300,00 zł
cena 452 965
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem