nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7033

Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu niedawno ukończone mieszkanie usytuowane na parterze w nowym, wielorodzinnym budynku mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. Rożanowicza,  na osiedlu Nowy Rządz w Grudziądzu. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,27 m2, składa ...

Powierzchnia
42,27 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,41 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Nowy Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-7030

Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w ofercie do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Grudziądza o powierzchni 91,72 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do mieszkania ...

Powierzchnia
91,72 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 853,47 zł
cena 170 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7028

Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w ofercie kawalerkę na wynajem w ścisłym centrum Grudziądza przy ul. Nadgórnej o powierzchni 26,27 m2.  Mieszkanie znajduje się na ierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy. Składa się ona z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju ...

Powierzchnia
26,27 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
34,26 zł
cena 900
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-7027

Nowa oferta na sprzedaż ! Biuro Nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu bardzo atrakcyjne, nowocześnie urządzone i wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, które usytuowane jest w nowym bloku przy ul. Rożanowicza na Osiedlu Nowy Rządz w Grudziądzu. Czteropokojowy ...

Powierzchnia
69,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 447,83 zł
cena 789 900
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Osiedle Lotnisko

Grudziądz, Osiedle Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-7026

Nowa oferta na sprzedaż ! Oferta na wyłączność ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o wysokim standardzie, którego powierzchnia całkowita wynosi 80,80 m². Nieruchomość jest usytuowana na pierwszym piętrze przy ul. Nauczycielskiej na ...

Powierzchnia
80,80 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 929,46 zł
cena 559 900
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Osiedle Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kuntersztyn

Grudziądz, Kuntersztyn
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7022

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od 01 czerwca 2026 r.  Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do najmu, które usytuowane jest na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Piłsudskiego w Grudziądzu. ...

Powierzchnia
38,10 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
26,25 zł
cena 1 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kuntersztyn
Kryteria wyszukiwania

rozumiem