nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

BAJ-LW-6989

Nowa oferta na wynajem  ! Lokal wolny od zaraz  !   Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy do wynajmu o powierzchni 12 m2 ,który znajduje się na placu Niepodległości w Centrum Grudziądza. Oferowany lokal może być przeznaczony na ...

Powierzchnia
12,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,00 zł
cena 600
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

BAJ-LW-6966

Nowa oferta na wynajem ! Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy do wynajmu o powierzchni 31 m2, który znajduje się Domu Handlowym Perła na ul. Sienkiewicza w Grudziądzu. Oferowany lokal jest przeznaczony na działalność ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
46,77 zł
cena 1 450
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

BAJ-LW-6829

Nowa oferta na wynajem ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni użytkowej 80 m2, który znajduje się w centrum miasta przy ul. Tysiąclecia w Grudziądzu. Przeznaczenie lokalu, to prowadzenie działalności handlowo ...

Powierzchnia
421,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
7,60 zł
cena 3 200
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Radzyń Chełmiński

Radzyń Chełmiński
lokal na wynajem

BAJ-LW-6802

Nowa oferta na wynajem ! Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy do wynajmu o powierzchni 28,63 m2, który znajduję się w Centrum przy ul. Plac Towarzystwa Jaszczurczego w Radzyniu Chełmińskim. Nieruchomość znajduje się na parterze ...

Powierzchnia
28,63 m2
Piętro
parter
Cena za m2
41,91 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Radzyń Chełmiński
video
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

BAJ-LW-6790

Nowa oferta na wynajem ! Lokal wolny od zaraz !​​ Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowy o powierzchni 32 m2, który znajduje się w Galerii Kuźnia - Centrum Grudziądza. Budynek, w którym usytuowany jest lokal, zlokalizowany ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
56,25 zł
cena 1 800
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na sprzedaż

BAJ-LS-6757

Oferta na wyłączność   Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu lokal użytkowy na sprzedaż. Jest on położony na parterze kamienicy usytuowanej w centrum miasta przy ulicy Groblowej 2 w Grudziądzu. Oferowana nieruchomość została podzielona na dwa oddzielne ...

Powierzchnia
100,60 m2
Piętro
parter
Cena za m2
4 473,16 zł
cena 450 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem