oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6788

Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu ekologiczne osiedle Zielone Wzgórze etap 4.1. Inwestycja ta obejmuje pięć budynków jednorodzinnych wybudowanych w najwyższym standardzie o pow. całkowitych od 134,08 m2 do 161,73 m2, wyposażone w nowoczesny system ogrzewania, ...

Powierzchnia
161,73 m2
Powierzchnia działki [m2]
940 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 956,04 zł
cena 1 125 000
dom na sprzedaż - Grudziądz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem