nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo

Grudziądz (gw), Węgrowo
dom na sprzedaż

BAJ-DS-7020

Nowa oferta na sprzedaż !!! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę parterowego domu jednorodzinnego z poddaszem nieużytkowym oraz garażem jednostanowiskowym w bryle budynku położonego w pięknej i spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana będzie w Węgrowie ...

Powierzchnia
135,63 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 276 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 634,96 zł
cena 899 900
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-7019

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu bardzo atrakcyjne, nowoczesne, 2 -pokojowe mieszkanie z tarasem o wysokim standardzie, z pięknym widokiem na Wisłę. Ma ono powierzchnię 48,74 m2 i położone jest na parterze ...

Powierzchnia
48,74 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 532,00 zł
cena 415 850
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kawalerii Polskiej

Grudziądz, Kawalerii Polskiej
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7017

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od zaraz !   Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu trzypokojowe mieszkanie z balkonem na tereny zielone o powierzchni użytkowej 48,60 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze budynku położonego przy ul. ...

Powierzchnia
52,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
22,99 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kawalerii Polskiej
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-7016

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona czerwiec 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 56,49 m2 i położone ...

Powierzchnia
56,49 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 950,00 zł
cena 505 586
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-7015

Kupujący nie  płaci podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona czerwiec 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 39,34 m2 i położone będzie ...

Powierzchnia
39,34 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 650,00 zł
cena 340 291
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7014

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od zaraz !   Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu dwupokojowe mieszkanie z balkonem (barierka balkonowa) o powierzchni użytkowej 37 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku położonego przy ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,50 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
73
ofert
Bartłomiej Dominikowski

agent

bartek@baj-home.pl

604765378