Grudziądz, Kuntersztyn
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6940

Nowa oferta na sprzedaż !   Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym oraz garażem jednostanowiskowym położonego w spokojnej okolicy Grudziądza. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 250 m2 usytuowana ...

Powierzchnia
360,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 450 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 108,33 zł
cena 1 479 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Kuntersztyn
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gruta, Mełno

Gruta, Mełno
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6939

Oferta na wyłączność biura ! Biuro Nieruchomości BAJ HOME prezentuje Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 2500 m2 zabudowaną dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym, murowanym budynkiem niemieszkalnym z poddaszem użytkowym, zlokalizowanym w miejscowości Mełno niedaleko ...

Powierzchnia
635,40 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
942,71 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Gruta, Mełno

Gruta, Nicwałd
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6936

  Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie nieruchomość gruntową o powierzchni 2200 m2 położoną w Nicwałdzie koło Grudziądza, gmina Gruta. Znajduje się na niej parterowy dom oraz garaż. Na powierzchnię domu (około 120 m2) składają się: kuchnia, przedpokój ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 200 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 687,50 zł
cena 270 000
dom na sprzedaż - Gruta, Nicwałd
video
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6933

Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na sprzedaż domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej, usytuowane na osiedlu pod nazwą „Bluszczova”- etap 2 w Grudziądzu.  Nieruchomość znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy mieszkaniowej Owczarki. ...

Powierzchnia
126,55 m2
Powierzchnia działki [m2]
126 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 128,41 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6932

REZERWACJA Biuro nieruchomości BAJ HOME prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m2. Zlokalizowane jest ono na pożądanych wysokim parterze budynku wielorodzinnego położonym przy ul. Chełmińskiej w Grudziądzu. Lokal posiada dwie piwnice. Budynek, ...

Powierzchnia
55,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 351,35 zł
cena 186 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin

Gdańsk, Młyniska
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6931

Nowa oferta na sprzedaż ! Apartament wolny od zaraz ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na sprzedaż apartament usytuowany na trzecim piętrze w nowym, wielorodzinnym budynku mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. KS. Jerzego Popiełuszki 24 Doki Living ...

Powierzchnia
49,77 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30 138,62 zł
cena 1 499 999
mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, Młyniska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem