Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6650

Kupujący nie  płaci podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona czerwiec 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 39,34 m2 i położone będzie ...

Powierzchnia
39,34 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 650,00 zł
cena 340 291
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw)

Grudziądz (gw)
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6615

Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu ekologiczne osiedle Zielone Wzgórze etap 4.1. Inwestycja ta obejmuje pięć budynków jednorodzinnych wybudowanych w najwyższym standardzie o pow. całkowitych od 134,08 m2 do 161,73 m2, wyposażone w nowoczesny system ogrzewania, ...

Powierzchnia
134,08 m2
Powierzchnia działki [m2]
749 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 420,94 zł
cena 995 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw)
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6607

Oferta na wyłączność   Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie na sprzedaż wygodne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,71 m², położone na II piętrze kamienicy przy ul. Toruńskiej w Grudziądzu. Lokal jest jasny, ustawny i tani w utrzymaniu ...

Powierzchnia
55,71 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 777,06 zł
cena 99 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Tuszewo
obiekt na sprzedaż

BAJ-BS-6571

Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie sprzedaży garaż, znajdujący się przy ulicy Lipowej 35A w Grudziądzu. Zlokalizowany jest on na parterze nowego bloku mieszkalnego. Powierzchnia garażu dwustanowiskowego wynosi 33,60 m2. Garaż posiada ściany pomalowane ...

Powierzchnia
33,60 m2
Cena za m2
2 529,76 zł
cena 85 000
obiekt na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Dębowa Łąka, Wielkie Radowiska
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6557

Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nieruchomości zabudowaną domem jednorodzinnym piętrowym z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku w miejscowości Wielkie Radowiska niedaleko Wąbrzeźna. Dom, który jest położony ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 317,73 zł
cena 949 900
dom na sprzedaż - Dębowa Łąka, Wielkie Radowiska
oferta na wyłączność
hala na sprzedaż - Grudziądz (gw)

Grudziądz (gw)
hala na sprzedaż

BAJ-HS-6556

Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu prawo własności nieruchomości gruntowej zbudowanej nowoczesnym budynkiem biurowo – magazynowo – produkcyjnym z zapleczem socjalno – sanitarnym o powierzchni użytkowej 3 076,97 m2. Nieruchomość gruntowa stanowi działki nr ...

Powierzchnia
3 076,97 m2
Powierzchnia działki [m2]
20 492 m²
Cena za m2
2 762,46 zł
cena 8 500 000
hala na sprzedaż - Grudziądz (gw)
Kryteria wyszukiwania

rozumiem