video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

GrudziÄ…dz, Nowy RzÄ…dz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6919

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC ! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona w sierpniu 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 58,37 m2 i położone ...

Powierzchnia
58,37 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 100,00 zÅ‚
cena 472 797 zł
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Śródmieście

Grudziądz, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6915

Oferta na wyłączność   Biuro Nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu kawalerkę do wynajęcia. Jest ona położona na III piętrze w częściowo odświeżonej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy Narutowicza 12 w Grudziądzu. Jej powierzchnia użytkowa wynosi 16,80 m2 Składają ...

Powierzchnia
16,80 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,64 zÅ‚
cena 750 zł
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Śródmieście

GrudziÄ…dz (gw), Sztynwag
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6913

Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Sztynwag przy ul. Truskawkowej niedaleko Grudziądza. Działka położona jest w województwie kujawsko- pomorskim, w powiecie grudziądzkim, w gminie Grudziądz. ...

Powierzchnia
1 006,00 m2
Cena za m2
59,00 zÅ‚
cena 59 354 zł
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Sztynwag
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

GrudziÄ…dz, Nowy RzÄ…dz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6911

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona w sierpniu 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 41,76 m2 i położone będzie ...

Powierzchnia
41,76 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 100,00 zÅ‚
cena 338 256 zł
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

GrudziÄ…dz, Centrum
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6910

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od 01.05.2026 r.  Biuro Nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem lokal mieszkalny, który położony jest na trzecim piętrze w bloku zlokalizowanym przy ulicy Słowackiego w Grudziądzu. Powierzchnia ...

Powierzchnia
44,16 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
33,97 zÅ‚
cena 1 500 zł
mieszkanie na wynajem - GrudziÄ…dz, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Grudziądz, Wielkie Tarpno

GrudziÄ…dz, Wielkie Tarpno
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6906

Oferta na wyłączność biura Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu malowniczo położoną działkę budowlaną o powierzchni 1148 m2, położoną przy ulicy Powojowej, na obrzeżach północnej części Grudziądza. Działka objęta została Miejscowym Planem Zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 148,00 m2
Cena za m2
145,00 zÅ‚
cena 166 460 zł
działka na sprzedaż - Grudziądz, Wielkie Tarpno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem