oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Osiedle Lotnisko

Grudziądz, Osiedle Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-7026

Nowa oferta na sprzedaż ! Oferta na wyłączność ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o wysokim standardzie, którego powierzchnia całkowita wynosi 80,80 m². Nieruchomość jest usytuowana na pierwszym piętrze przy ul. Nauczycielskiej na ...

Powierzchnia
80,80 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 929,46 zł
cena 559 900
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Osiedle Lotnisko
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Gogolin

Grudziądz (gw), Gogolin
działka na sprzedaż

BAJ-GS-7025

Nowa oferta !   Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu na sprzedaż działkę nr 119/3 o powierzchni 3011 m2 zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Gogolin, położonej w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie grudziądzkim. Nieruchomość gruntowa leży ...

Powierzchnia
3 011,00 m2
Cena za m2
55,00 zł
cena 165 605
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Gogolin
nowa oferta
działka na sprzedaż - Płużnica, Wiewiórki

Płużnica, Wiewiórki
działka na sprzedaż

BAJ-GS-7024

Nowa oferta na sprzedaż !   Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu na sprzedaż działkę nr 22/2 o powierzchni 3006 m2 zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Wiewiórki, położonej w województwie kujawsko - pomorskim, powiecie wąbrzeskim. Nieruchomość ...

Powierzchnia
3 006,00 m2
Cena za m2
42,00 zł
cena 126 252
działka na sprzedaż - Płużnica, Wiewiórki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Zakurzewo

Grudziądz (gw), Zakurzewo
działka na sprzedaż

BAJ-GS-7023

Nowa oferta na sprzedaż !   Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Zakurzewo niedaleko Grudziądza. Dla oferowanej działki nr 271/12 zostały wydane warunki zabudowy. W bliskim ...

Powierzchnia
1 392,00 m2
Cena za m2
48,00 zł
cena 66 810
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Zakurzewo
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kuntersztyn

Grudziądz, Kuntersztyn
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7022

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od 01 czerwca 2026 r.  Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do najmu, które usytuowane jest na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Piłsudskiego w Grudziądzu. ...

Powierzchnia
38,10 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
26,25 zł
cena 1 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kuntersztyn
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo

Grudziądz (gw), Węgrowo
dom na sprzedaż

BAJ-DS-7020

Nowa oferta na sprzedaż !!! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę parterowego domu jednorodzinnego z poddaszem nieużytkowym oraz garażem jednostanowiskowym w bryle budynku położonego w pięknej i spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana będzie w Węgrowie ...

Powierzchnia
135,63 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 276 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 634,96 zł
cena 899 900
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem