nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6964

Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców w Grudziądza. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego i ma powierzchnię 55,00 m2, na którą składają ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
27,27 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Mniszek
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6963

Oferta na wyłączność   Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu wyremontowane, umeblowane, trzypokojowe mieszkanie położone na I piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego przy Szosie Toruńskiej, na os. Mniszek w Grudziądzu. Oferowane mieszkanie ...

Powierzchnia
67,60 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 831,36 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Nowe

Nowe
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6960

Oferta na wyłączność   Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu świetnie zlokalizowane, dwustronne mieszkanie z ogródkiem. Jest ono położone na parterze wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Gen. Komierowskiego w miejscowości Nowe w powiecie Świeckim. Mieszkanie ...

Powierzchnia
66,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 484,85 zł
cena 230 000
mieszkanie na sprzedaż - Nowe
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6959

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu w sprzedaży nowoczesny apartament o powierzchni 60,59 m2 z dużym balkonem, który jest umiejscowiony w kameralnym budynku wielorodzinnym na atrakcyjnie usytuowanym osiedlu Dębowe ...

Powierzchnia
60,59 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 195,91 zł
cena 436 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
nowa oferta
działka na sprzedaż - Nowe, Bochlin

Nowe, Bochlin
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6957

Nowa oferta na sprzedaż ! Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Bochlin, w gminie Nowe. Oferowana działka ma powierzchnię 3597 m2 i usytuowana jest w malowniczym miejscu, w  otoczeniu drzew ...

Powierzchnia
3 597,00 m2
Cena za m2
41,00 zł
cena 147 477
działka na sprzedaż - Nowe, Bochlin
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rogóźno

Rogóźno
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6956

Nowa oferta na sprzedaż ! Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu  na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w Rogóźnie niedaleko Grudziądza. Oferowana  działka nr 434/31 ma powierzchnię 2700 m2 i położona jest w malowniczym miejscu z pięknym ...

Powierzchnia
2 700,00 m2
Cena za m2
60,00 zł
cena 162 000
działka na sprzedaż - Rogóźno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem