Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

BAJ-LW-6829

Nowa oferta na wynajem ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni użytkowej 80 m2, który znajduje się w centrum miasta przy ul. Tysiąclecia w Grudziądzu. Przeznaczenie lokalu, to prowadzenie działalności handlowo ...

Powierzchnia
421,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
7,60 zł
cena 3 200
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6828

Nowa oferta na sprzedaż ! Biuro Nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu bardzo atrakcyjne, nowocześnie urządzone i wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, które usytuowane jest w nowym bloku przy ul. Rożanowicza na Osiedlu Nowy Rządz w Grudziądzu. Czteropokojowy ...

Powierzchnia
69,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 447,83 zł
cena 789 900
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6827

Biuro nieruchomości BAJ HOME  ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny, dwupoziomowy apartament na  osiedlu Nowy Rządz przy ulicy Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu. Jest to komfortowy i przestronny, trzypokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 66,80 m2 ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 128,57 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz (gw), Nowa Wieś
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6826

Nowa oferta na sprzedaż ! TRZYPOKOJOWY APARTAMENT O POWIERZCHNI 72,09 m2 Z DUŻYM TARASEM I MIEJSCEM PARKINGOWYM. Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu apartament, oparty na nowoczesnym projekcie. Oferowana nieruchomość, lokal na pierwszym piętrze z dużym ...

Powierzchnia
72,09 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 934,39 zł
cena 499 900
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz (gw), Nowa Wieś
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Osiedle Lotnisko

Grudziądz, Osiedle Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6821

Nowa oferta na sprzedaż ! Oferta na wyłączność biura ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na sprzedaż nowocześnie urządzone i wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, którego powierzchnia całkowita wynosi 50,50 m². Nieruchomość jest usytuowana na ...

Powierzchnia
50,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 522,77 zł
cena 379 900
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Osiedle Lotnisko
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej

Grudziądz, Kawalerii Polskiej
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6815

NOWA INWESTYCJA !!! Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!!    Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,60 m2, które położone będzie na drugim piętrze nowego, trzypiętrowego bloku ...

Powierzchnia
46,60 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 850,00 zł
cena 365 810
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej
Kryteria wyszukiwania

rozumiem