Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6845

Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w ofercie do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Grudziądza o powierzchni 59,16 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania ...

Powierzchnia
59,16 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 180,53 zł
cena 129 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6844

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu bardzo atrakcyjne, nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z widokiem na Wisłę. Ma ono powierzchnię 69,33 m2 i położone jest na pierwszym piętrze nowego, ...

Powierzchnia
69,33 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 070,00 zł
cena 559 493
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6838

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu bardzo atrakcyjne, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z widokiem na Wisłę. Ma ono powierzchnię 45,94 m2 i położone jest na II piętrze nowego, ośmiopiętrowego ...

Powierzchnia
45,94 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 370,00 zł
cena 384 518
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6837

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 53,99 m2 Z TARASEM O POWIERZCHNI 35 m2. Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,99 m2, które umiejscowione będzie ...

Powierzchnia
53,99 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 690,00 zł
cena 415 183
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6834

Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie  w ścisłym centrum Grudziądza o powierzchni 50,55 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do mieszkania ...

Powierzchnia
50,55 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 760,63 zł
cena 89 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz (gw), Biały Bór
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6830

Nowa oferta na sprzedaż ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, niezabudowaną, zlokalizowaną przy ul. Orla w miejscowości Biały Bór niedaleko Grudziądza. Oferowana działka o numerze 586/1 w obrębie 0001 o powierzchni 1842 m2 jest ...

Powierzchnia
1 842,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 138 150
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Biały Bór
Kryteria wyszukiwania

rozumiem