oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gruta, Dąbrówka Królewska

Gruta, Dąbrówka Królewska
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6920

Oferta na wyłączność biura nieruchomości BAJ HOME. Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu na sprzedaż działkę nr 73/5 o powierzchni 3795 m2 zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Dąbrówka Królewska, położonej w województwie kujawsko - pomorskim, powiecie ...

Powierzchnia
3 795,00 m2
Cena za m2
39,00 zł
cena 148 005
działka na sprzedaż - Gruta, Dąbrówka Królewska
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6919

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC ! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona w sierpniu 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 58,37 m2 i położone ...

Powierzchnia
58,37 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 100,00 zł
cena 472 797
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Śródmieście

Grudziądz, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6915

Oferta na wyłączność   Biuro Nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu kawalerkę do wynajęcia. Jest ona położona na III piętrze w częściowo odświeżonej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy Narutowicza 12 w Grudziądzu. Jej powierzchnia użytkowa wynosi 16,80 m2 Składają ...

Powierzchnia
16,80 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,64 zł
cena 750
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Śródmieście

Grudziądz (gw), Sztynwag
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6913

Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Sztynwag przy ul. Truskawkowej niedaleko Grudziądza. Działka położona jest w województwie kujawsko- pomorskim, w powiecie grudziądzkim, w gminie Grudziądz. ...

Powierzchnia
1 006,00 m2
Cena za m2
59,00 zł
cena 59 354
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Sztynwag
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6911

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona w sierpniu 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 41,76 m2 i położone będzie ...

Powierzchnia
41,76 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 100,00 zł
cena 338 256
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6910

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od 01.05.2026 r.  Biuro Nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem lokal mieszkalny, który położony jest na trzecim piętrze w bloku zlokalizowanym przy ulicy Słowackiego w Grudziądzu. Powierzchnia ...

Powierzchnia
44,16 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
33,97 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem