GrudziÄ…dz, Kuntersztyn
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6921

Rezerwacja ! Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaoferować Państwu na wynajem nowocześnie urządzone i wyposażone mieszkanie na niskim parterze, usytuowane w wielorodzinnym domu mieszkalnym, zlokalizowanym na osiedlu Kuntersztyn w Grudziądzu. Powierzchnia ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,44 zÅ‚
cena 2 400 zł
mieszkanie na wynajem - GrudziÄ…dz, Kuntersztyn
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gruta, Dąbrówka Królewska

Gruta, Dąbrówka Królewska
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6920

Oferta na wyłączność biura nieruchomości BAJ HOME. Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu na sprzedaż działkę nr 73/5 o powierzchni 3795 m2 zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Dąbrówka Królewska, położonej w województwie kujawsko - pomorskim, powiecie ...

Powierzchnia
3 795,00 m2
Cena za m2
39,00 zÅ‚
cena 148 005 zł
działka na sprzedaż - Gruta, Dąbrówka Królewska
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

GrudziÄ…dz, Nowy RzÄ…dz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6919

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC ! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona w sierpniu 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 58,37 m2 i położone ...

Powierzchnia
58,37 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 100,00 zÅ‚
cena 472 797 zł
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Śródmieście

Grudziądz, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6915

Oferta na wyłączność   Biuro Nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu kawalerkę do wynajęcia. Jest ona położona na III piętrze w częściowo odświeżonej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy Narutowicza 12 w Grudziądzu. Jej powierzchnia użytkowa wynosi 16,80 m2 Składają ...

Powierzchnia
16,80 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,64 zÅ‚
cena 750 zł
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Śródmieście

GrudziÄ…dz (gw), Sztynwag
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6913

Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Sztynwag przy ul. Truskawkowej niedaleko Grudziądza. Działka położona jest w województwie kujawsko- pomorskim, w powiecie grudziądzkim, w gminie Grudziądz. ...

Powierzchnia
1 006,00 m2
Cena za m2
59,00 zÅ‚
cena 59 354 zł
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Sztynwag
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

GrudziÄ…dz, Nowy RzÄ…dz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6911

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona w sierpniu 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 41,76 m2 i położone będzie ...

Powierzchnia
41,76 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 100,00 zÅ‚
cena 338 256 zł
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem