video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej

Grudziądz, Kawalerii Polskiej
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6756

NOWA INWESTYCJA! Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,79 m2, które położone będzie na parterze nowego, trzypiętrowego bloku przy ul. Smoleńskiego ...

Powierzchnia
39,79 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 700,00 zł
cena 306 383
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pruszcz, Małociechowo

Pruszcz, Małociechowo
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6755

Biuro Nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu  nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Małociechowo, powiecie świeckim, gminie Pruszcz, województwie kujawsko-pomorskim. Oferowana  działka ma powierzchnię 4228 m2 i położona jest w odległości ...

Powierzchnia
4 228,00 m2
Cena za m2
40,21 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Pruszcz, Małociechowo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Sosnówka

Grudziądz (gw), Sosnówka
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6754

KUPUJĄCY JEST ZWOLNIONY Z PROWIZJI DLA BIURA !!! Biuro Nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu  nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Sosnówka, powiecie grudziądzkim, województwie kujawsko-pomorskim. Oferowana  działka ma powierzchnię ...

Powierzchnia
4 534,00 m2
Cena za m2
39,90 zł
cena 180 906
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Sosnówka
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6747

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu bardzo atrakcyjne, nowoczesne, 2 -pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z pięknym widokiem na Wisłę. Ma ono powierzchnię 45,94 m2 i położone jest na drugim piętrze nowego, ...

Powierzchnia
45,94 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 370,00 zł
cena 384 518
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6746

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  DWUPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 32,44 m2 Z BALKONEM O POWIERZCHNI 5,40 m2. Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,44 m2, które umiejscowione będzie ...

Powierzchnia
32,44 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 600,00 zł
cena 246 544
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gruta, Pokrzywno

Gruta, Pokrzywno
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6733

Oferta na wyłączność Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu urokliwie zlokalizowaną działkę budowlaną położoną w Pokrzywnie, w odległości 4,00 km od granic miasta Grudziądz. Jej powierzchnia wynosi 1330 m2. Prowadzi do niej utwardzona droga, w której kupujący ...

Powierzchnia
1 330,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 106 400
działka na sprzedaż - Gruta, Pokrzywno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem