Grudziądz (gw), Mokre
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6891

Biuro nieruchomości BAJ HOME zaprasza Państwa do zakupu działki budowlanej, położonej w przepięknej okolicy blisko terenów leśnych w miejscowości Mokre w odległości 7 km od Grudziądza. Oferowana działka posiada powierzchnię 1204 m2. Działka znajduje się niedaleko ul. ...

Powierzchnia
1 204,00 m2
Cena za m2
82,97 zł
cena 99 900
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mokre

Grudziądz (gw), Linarczyk
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6890

Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, niezabudowaną, zlokalizowaną w miejscowości Linarczyk niedaleko Grudziądza. Oferowana  działka o powierzchni 3000 m2 jest usytuowana w otoczeniu terenów zielonych. ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
95,00 zł
cena 285 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Linarczyk

Grudziądz (gw), Nowa Wieś
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6889

Nowa oferta na sprzedaż ! Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu  nieruchomość gruntową położoną w Nowej Wsi niedaleko Grudziądza. Oferowana  działka nr 318/22 ma powierzchnię 1377 m2 i położona jest w malowniczym miejscu z pięknym widokiem ...

Powierzchnia
1 377,00 m2
Cena za m2
130,00 zł
cena 179 010
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Nowa Wieś

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6887

Oferujemy Państwu funkcjonalny, trzypokojowy apartament w czterolokalowym budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, który usytuowany jest na działce o pow. 1190 m2 przy ul. Bluszczowej, w dzielnicy Owczarki w Grudziądzu. Apartament jest położony na parterze i ...

Powierzchnia
61,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 467,53 zł
cena 460 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz (gw), Mały Rudnik
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6884

Nowa oferta na sprzedaż ! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę parterowego domu jednorodzinnego z poddaszem nieużytkowym oraz zadaszoną wiatą garażową w pięknej i spokojnej okolicy., która zlokalizowana będzie w miejscowości Mały Rudnik w odległości 5 km ...

Powierzchnia
98,21 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 432,03 zł
cena 729 900
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mały Rudnik
video
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6881

Oferta w rezerwacji. TRZYPOKOJOWY APARTAMENT O POWIERZCHNI 57,68 m2 Z BEZPOŚREDNIM WIDOKIEM NA WISŁĘ, TARASEM O POWIERZCHNI 17,87 m2 I MIEJSCEM POSTOJOWYM W PODZIEMNEJ HALI GARAŻOWEJ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu na wynajem nowoczesny, trzypokojowy ...

Powierzchnia
57,68 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
65,88 zł
cena 3 800
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem