Offers list (158 offers)
Grudziądz,
Centrum
premise for rent
BAJ-LW-6829
Size
421,00 m2
Floor
ground floor
Price per m2
7,60 zł
price 3 200 zł
Grudziądz (gw),
Nowa Wieś
apartment for sale
BAJ-MS-6826
Size
72,09 m2
Floor
1floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
6 934,39 zł
price 499 900 zł
Grudziądz,
Osiedle Lotnisko
apartment for sale
BAJ-MS-6821
Size
50,50 m2
Floor
1floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
7 522,77 zł
price 379 900 zł
Grudziądz,
Kawalerii Polskiej
apartment for sale
BAJ-MS-6815
Size
46,60 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
7 850,00 zł
price 365 810 zł
Grudziądz (gw),
Brankówka
parcel for sale
BAJ-GS-6814
Size
6 800,00 m2
Price per m2
5,88 zł
price 40 000 zł
Grudziądz,
os. Lotnisko
apartment for rent
BAJ-MW-6813
Size
48,50 m2
Floor
2floor
Rooms
1 room
Price per m2
29,90 zł
price 1 450 zł
Search