nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7014

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od zaraz !   Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu dwupokojowe mieszkanie z balkonem (barierka balkonowa) o powierzchni użytkowej 37 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku położonego przy ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,50 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7012

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od 01 czerwca ! Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 37,94 m2 zlokalizowane na drugim piętrze budynku położonego przy ul. Śniadeckich na ...

Powierzchnia
41,01 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,58 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6997

Biuro Nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane w Grudziądzu na osiedlu Kopernika, w niedalekiej odległości od  Centrum. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze prywatnej kamienicy, składającej się ...

Powierzchnia
46,66 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
25,72 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Kopernika
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6988

Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej  32,30 m2 zlokalizowane  na  pierwszym  piętrze budynku położonego przy ul. Śniadeckich na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu. Pomieszczeniem przynależnym do lokalu ...

Powierzchnia
37,86 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,05 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Chełmno

Chełmno
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6984

Oferta na wyłączność   Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie odświeżone, umeblowane mieszkanie na wynajem. Znajduje się ono na III piętrze w bloku mieszkalnym zlokalizowanym przy ulicy Franciszkańskiej 3 w Chełmnie. Składa się ono z pokoju dziennego ...

Powierzchnia
23,84 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,34 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Chełmno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-6975

Oferta w rezerwacji Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu do najmu nowoczesne, umeblowane mieszkanie przy ul. Kruszelnickiego w Grudziądzu. Jest ono zlokalizowane na II piętrze w nowym, trzypiętrowym budynku położonym w kompleksie zamkniętym z elektrycznym ...

Powierzchnia
35,04 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,08 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem