oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mały Rudnik

Grudziądz (gw), Mały Rudnik
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6858

Nowa oferta na sprzedaż !!!   Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę parterowego domu jednorodzinnego z poddaszem nieużytkowym oraz garażem jednostanowiskowym w bryle budynku w miejscowości Mały Rudnik niedaleko Grudziądza. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ...

Powierzchnia
155,26 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 233 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 722,53 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mały Rudnik
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Grudziądz, Wielkie Tarpno

Grudziądz, Wielkie Tarpno
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6854

Nowa oferta na sprzedaż ! Umowa na wyłączność biura ! Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu piętrowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym, zlokalizowany jest w dzielnicy Wielkie Tarpno, w odległości 3 km od Centrum Grudziądza. ...

Powierzchnia
272,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
819 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
3 676,10 zł
cena 999 900
dom na sprzedaż - Grudziądz, Wielkie Tarpno

Grudziądz (gw), Węgrowo
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6809

Rezerwacja !!! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę parterowego domu jednorodzinnego z nowoczesnym przeszkleniem oraz poddaszem nieużytkowym położonego w pięknej i spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana będzie w Węgrowie w odległości 2 km od granic ...

Powierzchnia
121,13 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 486 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 521,92 zł
cena 790 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6788

Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu ekologiczne osiedle Zielone Wzgórze etap 4.1. Inwestycja ta obejmuje pięć budynków jednorodzinnych wybudowanych w najwyższym standardzie o pow. całkowitych od 134,08 m2 do 161,73 m2, wyposażone w nowoczesny system ogrzewania, ...

Powierzchnia
161,73 m2
Powierzchnia działki [m2]
940 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 956,04 zł
cena 1 125 000
dom na sprzedaż - Grudziądz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warlubie

Warlubie
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6712

Oferta na wyłączność Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu ofertę zakupu wolnostojącego, jednorodzinnego domu w stanie deweloperskim. Trzy budynki o powierzchni użytkowej 85,08 m2 każdy, wybudowane zostały na działkach o powierzchniach - 1450 m2 (działka ...

Powierzchnia
85,08 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 473 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 853,31 zł
cena 498 000
dom na sprzedaż - Warlubie

Dragacz
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6709

DOSTĘPNY OSTATNI ŚRODKOWY BUDYNEK !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC  Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej. Nieruchomość o powierzchni 138,59 m2 usytuowana będzie ...

Powierzchnia
138,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
190 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 050,87 zł
cena 700 000
dom na sprzedaż - Dragacz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem