nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

BAJ-DS-7008

Nowa oferta na sprzedaż !   Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę parterowego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym oraz garażem dwustanowiskowym położonego w pięknej i spokojnej okolicy z widokiem na las. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy ...

Powierzchnia
357,70 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 190,66 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
dom na sprzedaż

BAJ-DS-7007

Nowa oferta na sprzedaż !   Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu jednopiętrowy dom jednorodzinny, zlokalizowany w dzielnicy Tarpno blisko Centrum Grudziądza. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 144  m2 na działce o powierzchni 756 m2. Dom składa ...

Powierzchnia
216,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
756 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 166,20 zł
cena 899 900
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

BAJ-DS-7003

Rezerwacja !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME pragnie zaoferować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem w bryle budynku położony w Nowej Wsi koło Grudziądza na działce o powierzchni 2052 m2. Budynek, który wykonano ...

Powierzchnia
138,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 052 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 585,98 zł
cena 1 049 900
dom na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

BAJ-DS-7002

Nowa oferta na sprzedaż !!! Dom wykończony pod klucz !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC ! Biuro nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaoferować Państwu dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, który został wybudowany w Nowej Wsi koło Grudziądza. ...

Powierzchnia
141,01 m2
Powierzchnia działki [m2]
666 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 091,77 zł
cena 859 000
dom na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6981

Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w ofercie sprzedaży atrakcyjną kamienicę w ścisłym centrum Grudziądza. Budynek ma 547,03 m2 powierzchni całkowitej oraz 471,54 m2 powierzchni użytkowej. Obiekt stanowi cześć zabudowy pierzejowej czyli ciągu frontowych elewacji budynków ...

Powierzchnia
547,03 m2
Powierzchnia działki [m2]
278 m²
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
1 718,37 zł
cena 940 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

BAJ-DS-6977

Jeśli szukacie Państwo nieruchomości zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym, zaaranżowanym i zadbanym ogrodem,  która łączy w sobie wysoki standard wnętrza i komfort życia w zielonym otoczeniu, a jednocześnie zapewnia świetną lokalizację w spokojnej części Grudziądza, ...

Powierzchnia
129,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 010 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 819,17 zł
cena 1 400 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem