Grudziądz, Centrum
lokal na sprzedaż

BAJ-LS-6757

Oferta na wyłączność   Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu lokal użytkowy na sprzedaż. Jest on położony na parterze kamienicy usytuowanej w centrum miasta przy ulicy Groblowej 2 w Grudziądzu. Oferowana nieruchomość została podzielona na dwa oddzielne ...

Powierzchnia
100,60 m2
Piętro
parter
Cena za m2
4 473,16 zł
cena 450 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej

Grudziądz, Kawalerii Polskiej
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6756

NOWA INWESTYCJA! Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,79 m2, które położone będzie na parterze nowego, trzypiętrowego bloku przy ul. Smoleńskiego ...

Powierzchnia
39,79 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 700,00 zł
cena 306 383
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pruszcz, Małociechowo

Pruszcz, Małociechowo
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6755

Biuro Nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu  nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Małociechowo, powiecie świeckim, gminie Pruszcz, województwie kujawsko-pomorskim. Oferowana  działka ma powierzchnię 4228 m2 i położona jest w odległości ...

Powierzchnia
4 228,00 m2
Cena za m2
40,21 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Pruszcz, Małociechowo
video
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-6746

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC !!!  DWUPOKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 32,44 m2 Z BALKONEM O POWIERZCHNI 5,40 m2. Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,44 m2, które umiejscowione będzie ...

Powierzchnia
32,44 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 600,00 zł
cena 246 544
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gruta, Pokrzywno

Gruta, Pokrzywno
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6733

Oferta na wyłączność Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu urokliwie zlokalizowaną działkę budowlaną położoną w Pokrzywnie, w odległości 4,00 km od granic miasta Grudziądz. Jej powierzchnia wynosi 1330 m2. Prowadzi do niej utwardzona droga, w której kupujący ...

Powierzchnia
1 330,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 106 400
działka na sprzedaż - Gruta, Pokrzywno
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gardeja

Gardeja
działka na sprzedaż

BAJ-GS-6724

Biuro Nieruchomości BAJ HOME ma przyjemność zaprezentować Państwu  nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Gardeja, która znajduje się w odległości 21 km od Grudziądza i 14 km od Kwidzyna. Oferowana  działka ma powierzchnię 1000 m2. Gardeja – to wieś, położona ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 50 000
działka na sprzedaż - Gardeja
Kryteria wyszukiwania

rozumiem