nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-7016

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona czerwiec 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 56,49 m2 i położone ...

Powierzchnia
56,49 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 950,00 zł
cena 505 586
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

BAJ-MS-7015

Kupujący nie  płaci podatku PCC !!! Biuro nieruchomości BAJ HOME posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, którego budowa zostanie ukończona czerwiec 2026 roku. Będzie ono miało powierzchnię 39,34 m2 i położone będzie ...

Powierzchnia
39,34 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 650,00 zł
cena 340 291
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7014

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od zaraz !   Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu dwupokojowe mieszkanie z balkonem (barierka balkonowa) o powierzchni użytkowej 37 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku położonego przy ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,50 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

BAJ-MW-7012

Nowa oferta na wynajem ! Mieszkanie wolne od 01 czerwca ! Biuro nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu do najmu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 37,94 m2 zlokalizowane na drugim piętrze budynku położonego przy ul. Śniadeckich na ...

Powierzchnia
41,01 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,58 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

BAJ-DS-7008

Nowa oferta na sprzedaż !   Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę parterowego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym oraz garażem dwustanowiskowym położonego w pięknej i spokojnej okolicy z widokiem na las. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy ...

Powierzchnia
357,70 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 190,66 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
dom na sprzedaż

BAJ-DS-7007

Nowa oferta na sprzedaż !   Biuro nieruchomości BAJ HOME oferuje Państwu jednopiętrowy dom jednorodzinny, zlokalizowany w dzielnicy Tarpno blisko Centrum Grudziądza. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 144  m2 na działce o powierzchni 756 m2. Dom składa ...

Powierzchnia
216,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
756 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 166,20 zł
cena 899 900
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
71
ofert
Bartłomiej Dominikowski

agent

bartek@baj-home.pl

604765378